+48 796-980-503

Katalog produktów 2023

Media społecznościowe

Realizacje

Podnośnik ścienny LeviCare Q140

System podnośnika ściennego LeviCare Q140 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich opiekunów i osób z niepełnosprawnością, którym zależy na bezpieczeństwie oraz komforcie podczas codziennych czynności. Podnośnik LeviCare Q140 ułatwia opiekę oraz zwiększa niezależność osoby z niepełnosprawnością. Urządzenie jest uniwersalne, łatwe w obsłudze, a przy tym lekkie i niezawodne. System nazywany jest ściennym, ponieważ standardowo montowany jest do ściany, ale nie jest to jedyna opcja instalacji urządzenia. Urządzenie jest przenośne, zatem jeden podnośnik może być stosowany przy wielu podstawach w różnych pomieszczeniach. Pozwala to na rozbudowanie systemu bez konieczności wykonywania modernizacji architektonicznych.

Realizacje

Podnośniki sufitowe

System podnośników sufitowych dla osób z niepełnosprawnością to doskonałe rozwiązanie, zarówno dla placówek, jak i mieszkań. Modułowy charakter tego rozwiązania pozwala na dopasowanie go do każdego miejsca instalacji. Możliwe jest również sukcesywne powiększanie systemu o kolejne szyny bądź akcesoria. Standardowo szyny montowane są do sufitu, jednak możliwy jest również montaż do ścian. Szyny występują w różnych konfiguracjach: szyna prosta, zakręt lub trawers (dwie szyny równoległe mocowane do sufitu lub ściany oraz poprzeczna, poruszająca się po nich). Zestawienie odpowiedniego podnośnika z dopasowanym do wnętrza oszynowaniem tworzy system funkcjonalny, bezpieczny i niezajmujący potrzebnej przestrzeni w pomieszczeniach.

 

Realizacje

Podnośniki jezdne

Podnośnik jezdny LeviCare, dzięki wysokiej jakości i doskonałej funkcjonalności stanowi nieocenioną pomoc w codziennej pielęgnacji pacjentów, a solidna konstrukcja jest gwarancją bezpieczeństwa dla chorych, jak i opiekunów. Podnośnik do pełnego użytkowania potrzebuje kamizelki transportowej dobranej indywidualnie pod potrzeby klienta.

Realizacje

Podnośniki samochodowe

Podnośnik dla osób z niepełnosprawnością został zaprojektowany do delikatnego przenoszenia osób z wózka inwalidzkiego bezpośrednio na siedzenie samochodowe. Jego ramię jest przenośne oraz proste w obsłudze. Podnośnik można dopasować do każdego modelu samochodu. Ramię jest demontowalne, przez co nie zajmuje miejsca gdy podnośnik jest nieużywany.

Podnośnik do bagażnika Smart Lifter to zaawansowany technologicznie podnośnik, który z łatwością załaduje wózek lub skuter inwalidzki bezpośrednio do bagażnika. Podnośnik można zainstalować praktycznie w każdym typie samochodu. Dodatkowo można go bez problemu zdemontować, przez co nie zajmuje niepotrzebnego miejsca gdy nie jest używany