Transfer wózków do auta
Smart Lifter LM

Smart Lifter LM doskonale sprawdza się przy obsłudze lżejszych wózków i skuterów inwalidzkich. Podnoszenie odbywa się za pomocą pasa nośnego, który znacznie ułatwia swobodne manewry podnoszonym przedmiotem. Dzięki temu można go z łatwością umieścić w każdym miejscu w bagażniku. Dostępny w wersjach z udźwigiem do 40 i 80 kg

Smart Lifter LC

Smart Lifter LC to zaawansowany technologicznie podnośnik, który z łatwością załaduje wózek lub skuter inwalidzki bezpośrednio do bagażnika. Podnośnik można zainstalować praktycznie w każdym typie samochodu. Dodatkowo można go bez problemu zdemontować, przez co nie zajmuje niepotrzebnego miejsca gdy nie jest używany. Dostępny w dwóch wersjach do 80 i 100kg udźwigu.


Smart Lifter LP

To podnośnik przeznaczony dla wózków i skuterów większych gabarytów. Dostępny w kilku wersjach: z udźwigiem do 125, 150 i 200 kg. Można go z łatwością zdemontować gdy jest chwilowo nieużywany.

Automatyczny system ładowania wózka w zestawie z elektrycznie przesuwanymi drzwiami tylnymi to rozwiązanie niezwykle innowacyjne i nadzwyczaj funkcjonalne. Można je zastosować w każdym 4-drzwiowym samochodzie. System zasilany silnikiem elektrycznym zapewnia płynny transfer wózka do wewnątrz pojazdu i szczelne domknięcie drzwi. Cała operacja trwa zaledwie moment. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisków zlokalizowanych na desce rozdzielczej. Maksymalny udźwig to 30 kg. W przypadku wymiany samochodu, cały system może zostać zdemontowany, a pojazd przywrócony do stanu oryginalnego. Do instalacji systemu konieczny jest demontaż siedzisk tylnej kanapy.

Główne zalety automatycznego systemu ładowania wózka:
•Możliwość zastosowania w każdym 4-drzwiowym samochodzie
•Szybki, bezproblemowy transport wózka
•Sterowanie przy pomocy przycisków na desce rozdzielczej
•Zachowana funkcja otwieranych elektrycznie szyb
•Nie wymaga modyfikacji w konstrukcji samochodu
•Obecność wyłączników krańcowych
•Manualny tryb awaryjny

Wyciągarka do wózka w zestawie z elektrycznie przesuwanymi drzwiami tylnymi to rozwiązanie niezwykle innowacyjne, które pozwala na transport składanego wózka samochodem osobowym. Może być zainstalowane w każdym 4-drzwiowym samochodzie i nie wymaga demontażu tylnych siedzisk. System działa niezawodnie, a cała operacja transportu wózka trwa zaledwie moment. Przy pomocy przycisków zlokalizowanych na desce rozdzielczej kierujący otwiera elektrycznie przesuwane drzwi i wysuwa wyciągarkę, która podnosi wózek. Należy go wówczas samodzielnie skierować do środka pojazdu. Udźwig wyciągarki wynosi 25 kg.

Główne zalety wyciągarki:
•Możliwość instalacji w każdym 4-drzwiowym samochodzie
•Prosta obsługa
•Sprawny transport wózka
•Szczelne domykanie drzwi
•Zachowanie funkcji elektrycznie otwieranych szyb
•Łatwy demontaż wyciągarki

HELP V to podnośnik, który wyśmienicie sprawdza się przy transporcie osób niepełnosprawnych. Może zostać zamontowany w każdym minivanie, którego drzwi boczne mają szerokość co najmniej 105 cm. Dzięki zredukowanej wadze (zaledwie 80 kg), nie zaburza rozkładu masy pojazdu i nie rzutuje na prowadzenie. Mimo to, jego udźwig to aż 200 kg. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota, którego obsługa jest bardzo prosta. Podnośnik jest w stanie pokonać wysokość do 65cm, a w sytuacji awaryjnej można go obsługiwać manualnie.

Główne zalety podnośnika:

•Udźwig do 200 kg
•Możliwość zastosowania w wielu różnych modelach samochodów •Niewielka masa
•Kompaktowa budowa
•Odporność na korozję
•Sterowanie przy pomocy pilota
•Zminimalizowane zapotrzebowanie na energięFAQ / NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czy na adaptację samochodu można uzyskać dofinansowanie?

Tak, zakup oprzyrządowania można finansować w ramach programu „Aktywny Samorząd”. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Czy adaptacje samochodu LeviCare można zamontować w każdym samochodzie?

Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je zainstalować w jak największej liczbie modeli samochodów. Każde zapytanie od klientów weryfikujemy u producenta pod kątem możliwości montażu w samochodzie zgłoszonym przez klienta.

Czy sprzedawane produkty są fabrycznie nowe?

Tak, sprzedajemy wyłącznie nowe, nieużywane produkty zarówno w kwestii adaptacji samochodu, jak i wszystkich innych naszych rozwiązań.

Czy po zmianie samochodu muszę zakupić nowe oprzyrządowanie do transportu wózka, czy mogę przemontować je do nowego auta?

Nasze produkty służące do prowadzenia auta można przemontować do nowego auta, bez konieczności zakupu nowych. Może być jednak konieczne przygotowanie dodatkowych elementów montażowych, bądź zakup nowej ramy montażowej w przypadku podnośnika Smart Lifter.

Czy jest możliwość montażu oprzyrządowania samochodu u klienta?

Jest to możliwe w przypadku podnośników do wózków Smart Lifter, ale w takiej sytuacji nalegamy, aby klient zapewnił na czas montażu garaż o rozmiarach pozwalających na swobodne otwarcie bagażnika.

Instalacja bardziej rozbudowanych adaptacji samochodu, jak np. Help V jest dość czasochłonną i wymagającą pod względem technicznym operacją. Konieczne jest wtedy dostarczenie samochodu do naszej siedziby w Gdańsku, bądź jednego z naszych autoryzowanych dystrybutorów w innym mieście.

Jak długo trwa montaż oprzyrządowania?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

W przypadku podnośników do wózków Smart Lifter montaż najczęściej trwa od 4 do 6 godzin. Może być on jednak dłuższy przy wyjątkowo skomplikowanych instalacjach.

Montaż bardziej rozbudowanych rozwiązań, jak system transportu wózka (VSCHO), elektrycznie przesuwane drzwi (PREH) bądź platforma Help V wymaga dłuższego montażu trwającego kilka dni.

Jak duża jest ingerencja w struktury samochodu podczas montażu podnośnika?

W przypadku podnośnika Smart Transfer Milford i Smart Lifter konieczne może być nawiercenie od 2 do 6 otworów w karoserii samochodu oraz trymowanie niektórych elementów plastikowych.

Czy po zainstalowaniu oprzyrządowania dla osoby niepełnosprawnej samochód traci gwarancję?

Gwarancja samochodu dzieli się na części dotyczące poszczególnych jego układów. Wszystkie nasze urządzenia są zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować ewentualną ingerencję, ale najlepiej jest upewnić się, jak taką adaptację postrzega przedstawiciel producenta Twojego samochodu.

Jestem zainteresowany jednym z Waszych produktów. Jak się z Wami skontaktować?

Zadzwoń pod 796-980-503 lub napisz na info@levicare.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kto jest producentem rozwiązań adaptacji samochodu oferowanych przez LeviCare?

Oferowane przez nas rozwiązania to produkty włoskiej firmy Handytech oraz brytyjskiej firmy Autochair. Oba te przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu i produkcji oprzyrządowania samochodu dla osób niepełnosprawnych i zapewniają nam stałe wsparcie techniczno-merytoryczne.

Ile kosztuje oprzyrządowanie samochodu do transportu wózka?

Jesteśmy całkowicie transparentni wobec naszych klientów, dlatego wszystkie ceny możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym levicare.sklep.pl w zakładce „Adaptacja samochodu”.

Czy Wasze produkty są objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze produkty posiadają 2-letnią gwarancję.

Czy wystawiacie faktury pro forma potrzebne do wniosku o dofinansowanie?

Tak, oczywiście. Staramy się wspomagać naszych klientów na każdym etapie wnioskowania o dofinansowanie.

Porozmawiaj z nami

Czat udostępnia Firmao.pl CRM