transfer osób do autaPodnośnik dla niepełnosprawnych Smart Transfer został zaprojektowany do delikatnego przenoszenia osób z wózka inwalidzkiego bezpośrednio na siedzenie samochodowe. Jego ramię jest przenośne oraz proste w obsłudze. Podnośnik można dopasować do każdego modelu samochodu. Ramię jest demontowalne, przez co nie zajmuje miejsca gdy podnośnik jest nieużywany.

Zalety podnośnika:
•jest łatwy w obsłudze
•z łatwością zamontujesz go w kolejnym samochodzie
•udźwig  do 150 kg
•mocna i wszechstronna konstrukcja•dostępne rozmiary nosideł od XS do XL
•może być stosowany przy siedzeniu kierowcy bądź przednim lub tylnym siedzeniu  pasażeraPodnośnik może być zamontowany w każdym rodzaju nadwozia:Słupek montażowy Milford do zamontowania w samochodzie, dzięki któremu możemy używać tego samego podnośnika w kilku samochodach. 

Podstawa jezdna Smart Base

Smart Base to produkt, który znacznie poszerza funkcjonalność podnośnika Milford. Stanowi on stabilną bazę jezdną która współpracuje z ramieniem podnośnika.Sprawdź jak działa:
Podnośnik Handylift zapewnia bezpieczny i sprawny transfer osoby niepełnosprawnej z wózka do samochodu. Jego ogromną zaletą jest możliwość zastosowania przenośnego, demontowalnego wspornika zawiasowego, który nie wymaga żadnej ingerencji w konstrukcję pojazdu. Mimo, że powszechnie stosowany jest w przednich drzwiach pasażera, to jego uniwersalność pozwala na zastosowanie również w pozostałych drzwiach, zależnie od potrzeb klienta.

Główne zalety podnośnika:
•demontowalny wspornik zawiasowy w zestawie
•ergonomiczne, łatwe do czyszczenia siedzisko
•bezprzewodowy pilot
•maksymalne obciążenie do 90kg
•dedykowana torba do przechowywania podnośnika
•diody LED, szczególnie przydatne przy pracy podnośnika po zmroku
•niska masa (zaledwie 10,9kg!)
•możliwość doposażenia zestawu o słupek montażowy (montowany na stałe), który zwiększa udźwig do 110 kg


Korzystanie z urządzenia jest
niezwykle intuicyjne dzięki
bezprzewodowemu pilotowi.


Sprawdź jak działa:HELP V to podnośnik, który wyśmienicie sprawdza się przy transporcie osób niepełnosprawnych. Może zostać zamontowany w każdym minivanie, którego drzwi boczne mają szerokość co najmniej 105 cm. Dzięki zredukowanej wadze (zaledwie 80 kg), nie zaburza rozkładu masy pojazdu i nie rzutuje na prowadzenie. Mimo to, jego udźwig to aż 200 kg. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota, którego obsługa jest bardzo prosta. Podnośnik jest w stanie pokonać wysokość do 65cm, a w sytuacji awaryjnej można go obsługiwać manualnie.

Główne zalety podnośnika:

•Udźwig do 200 kg
•Możliwość zastosowania w wielu różnych modelach samochodów
•Niewielka masa
•Kompaktowa budowa
•Odporność na korozję
•Sterowanie przy pomocy pilota
•Zminimalizowane zapotrzebowanie na energięFAQ / NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czy na adaptację samochodu można uzyskać dofinansowanie?

Tak, zakup oprzyrządowania można finansować w ramach programu „Aktywny Samorząd” (więcej na ten temat TUTAJ) oraz w ramach programów likwidacji barier ze środków PFRON (więcej informacji znajdziesz TUTAJ).

Czy adaptacje samochodu LeviCare można zamontować w każdym samochodzie?

Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je zainstalować w jak największej liczbie modeli samochodów. Każde zapytanie od klientów weryfikujemy u producenta pod kątem możliwości montażu w samochodzie zgłoszonym przez klienta.

Czy sprzedawane produkty są fabrycznie nowe?

Tak, sprzedajemy wyłącznie nowe, nieużywane produkty zarówno w kwestii adaptacji samochodu, jak i wszystkich innych.

Czy po zmianie samochodu muszę jeszcze raz zakupić podnośnik bądź oprzyrządowanie do prowadzenia auta, czy mogę przemontować je do nowego auta?

W przypadku podnośników Smart Transfer Milford i Handylift może być konieczne zakupienie nowego słupka montażowego, podnośnik może być użyty ponownie.

Czy jest możliwość montażu podnośnika samochodowego u klienta?

Tak, nalegamy jednak, aby w takiej sytuacji klient zapewnił na czas montażu garaż wystarczająco duży, aby można w nim było swobodnie otworzyć drzwi samochodu.

Jak długo trwa montaż podnośnika samochodowego?

Najczęściej od 4 do 6 godzin, jednak w przypadku bardziej skomplikowanych instalacji (np. z tyłu) może się ten czas wydłużyć.

Jak duża jest ingerencja w struktury samochodu podczas montażu podnośnika?

W przypadku podnośnika Smart Transfer Milford konieczne może być nawiercenie od 2 do 6 otworów w karoserii samochodu oraz trymowanie niektórych elementów plastikowych. Czasem należy się liczyć z ograniczeniem dostępu do schowka.

W przypadku podnośnika Handylift na uchwycie zawiasowym ingerencja jest praktycznie zerowa.

Czy można zamontować podnośnik Smart Transfer Milford lub Handylift przy tylnym fotelu samochodu?

Preferuje się montaż przy przednim fotelu pasażera. Większy otwór drzwiowy i możliwość odsunięcia fotela zwiększa komfort użytkowania podnośnika. Możliwy jest jednak również montaż przy tylnym fotelu, jednak nie we wszystkich samochodach i czasem (np. przy podnośniku Milford) może to wymagać przygotowania nowych elementów montażowych słupka. Każdorazowo weryfikujemy u producenta (firmy Autochair) możliwość montażu podnośnika zarówno z tyłu jak i z przodu.

Czy po zainstalowaniu oprzyrządowania dla osoby niepełnosprawnej samochód traci gwarancję?

Gwarancja samochodu dzieli się na części dotyczące poszczególnych jego układów. Wszystkie nasze urządzenia są zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować ewentualną ingerencję, ale najlepiej jest upewnić się, jak taką adaptację postrzega przedstawiciel producenta Twojego samochodu.

Jestem zainteresowany jednym z Waszych produktów. Jak się z Wami skontaktować?

Zadzwoń pod 796-980-503 lub napisz na info@levicare.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kto jest producentem rozwiązań adaptacji samochodu oferowanych przez LeviCare?

Oferowane przez nas rozwiązania to rozwiązania do transportu osób pochodzą od brytyjskiej firmy Autochair oraz włoskiej firmy Handytech. Oba te przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu i produkcji oprzyrządowania samochodu i zapewniają nam stałe wsparcie techniczno-merytoryczne.

Ile kosztuje podnośnik samochodowy do transportu osoby z niepełnosprawnością?

Jesteśmy całkowicie transparentni wobec naszych klientów, dlatego wszystkie ceny można znaleźć w naszym sklepie internetowym levicare.sklep.pl w zakładce „Adaptacja samochodu”.

Czy Wasze produkty są objęte gwarancją?

Tak, wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję. Podnośnik samochodowy Handylift posiada gwarancję 2-letnią, natomiast podnośnik Smart Transfer Milford roczną.

Czy wystawiacie faktury pro forma potrzebne do wniosku o dofinansowanie?

Tak, oczywiście. Przygotowujemy również personalizowane oferty. Staramy się wspomagać naszych klientów na każdym etapie wnioskowania o dofinansowanie.

Porozmawiaj z nami

Czat udostępnia Firmao.pl CRM