Kamizelka LeviKam Active

Kamizelka higieniczno-toaletowa LeviKam Active

Nowe siedzisko LeviKam to odpowiedź firmy LeviCare na sugestie klientów oraz informację zwrotne z rynku. Siedzisko higieniczno-toaletowe to połączenie funkcjonalności, wygody oraz bezpieczeństwa podczas codziennych czynności związanych z opieką nad osobą niepełnosprawną.
Przepuszczająca i niechłonąca wody struktura materiału, z którego wykonane jest siedzisko, wycięcie fizjologiczne oraz unikalny kształt sprawiają, że LeviKam Active znacząco ułatwia kąpiel czy korzystanie z toalety.
Dzięki komfortowym i wygodnym wypełnieniom pod ramiona, istnieje możliwość pionizowania pacjenta, a to ułatwia zdjęcie lub założenie spodni (np. podczas korzystania z toalety).
Kamizelka została zaprojektowana w taki sposób, aby można było ją w jak najszybszy sposób założyć lub zdjąć. Uniwersalne paski mocujące pozwalają na używanie kamizelki LeviKam Active z każdego typu podnośnikiem dla osób niepełnosprawnych.

Wycięcie fizjologiczne

LeviKam Active pozwala na korzystanie z toalety bez zdejmowania kamizelki. Ułatwia ono również zakładanie oraz ściąganie siedziska.

Wygodne podparcie

Wypełnienia z pianki PE sprawiają, że kamizelka higieniczno-toaletowa pozwala również na pionizacje osoby podnoszonej.

Usztywnione nogi

Dzięki usztywnieniom pod uda i specjalnej gumie łączącej “nogawki” LeviKam Active układa się na nogach jak żadne inne siedzisko dla niepełnosprawnych.

Wybór rozmiarów

Siedzisko dostępne będzie w 3 rozmiarach. Możliwe również indywidualne wyszycie na rozmiar przy wcześniejszym zamówieniu.


Porozmawiaj z nami


Czat udostępnia Firmao.pl CRM