Dofinansowanie

Jak uzyskać do 95% dofinansowania

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dofinansowania ze środków PFRON. Dofinansowanie ze środków PFRON następuje na pisemny wniosek złożony do powiatowego centrum pomocy rodzinie właściwego dla miejsca zamieszkania osoby niepełnosprawnej. Chętnie pomożemy Państwu w uzyskaniu dofinansowania na podnośniki transportowo-kąpielowe dla osób niepełnosprawnych znajdujące się w naszej ofercie.

Możemy wyróżnić trzy rodzaje dofinansowań podzielonych ze względu na ich zadanie:

 

Dofinansowanie na każdą z tych pul przysługuje oddzielnie, i może być przyznane osobie niepełnosprawnej raz na 3 lata (Wyjątek stanowi dofinansowanie likwidacji barier w komunikowaniu się w przypadku zakupu sprzętu komputerowego – co 5 lat). Czyli jedna osoba, w ciągu trzech lat, może uzyskać nawet trzy dofinansowania.

Dofinansowaniu na bariery techniczne podlegają wszystkie rodzaje podnośników i jest to najczęściej składany wniosek przez naszych klientów. Dodatkowo, na podnośniki sufitowe oraz ścienne można również wnioskować o dofinansowanie na bariery architektoniczne, jako iż sprzęty te są montowane na stałe.

Porozmawiaj z nami

Czat udostępnia Firmao.pl CRM